Mida me pakume?

Meie Teenused

Valmistame Teile mistahes puidutöid – panipaigad, kuurid, aiad, pingid ja palju muud. Võtke ühendust ning saame kindlasti abiks olla.

leiliruumid

Leiliruumide ehitus on meie põhitegevus. Valmistame leiliruume ka kõige nõudlikumale maitsele. Lisaks pakume ka leiliruumi inventare.

terrassid

Ehitame puidust terrasse ja rõdureste, seda nii valmis ehitatud vundamendile kui ka koos postvundamendi ehitusega.

Puidutööd

Võime valmistada teile mistahes puidutöid: panipaigad, kuurid, puitfassaadid, prügimajad- ja aiad, rõdude vaheseinad, puidust maja seinarestid, kaupluste invetar, pingid, katusel paiknevate tehnosüsteemide restid jne. Kui loetelust puudub mõni sulle vajaminev ehitus, võid ikkagi küsida, vastame igal juhul.

Leiliruumid / Saunad

Valmistame leiliruume ka kõige nõudlikumale maitsele. Tuleme kohale ja mõõdame üle teie leiliruumiks mõeldud ruumi ja teeme sellele konkreetse hinnapakkumise vastavalt teie poolt soovitud materjalile ja tingimustele,samas anname ka omapoolselt nõu, seda Tallinnas ja Harjumaal täiesti tasuta.

Samuti teostame ka leiliruumide remonti. Oleme seda teinud mitmetes SPA-des ja spordikeskustes.

Veel võite küsida leiliruumi vaja minevaid inventare: pingid, astmed, lavad, Valmistame need vastavalt teie antud mõõtmetele, nii ei pea te vaeva nägema poes müüdava  valmistoote parajaks ehitamisega ega maksma mitte vajamineva materjali eest.

Terassid

Ehitame puidust terrasse ja rõdureste, seda nii valmis ehitatud vundamendile kui ka koos postvundamendi ehitusega.

Asukoht
Pae 35, Tallinn
E-mail
info@8ametit.ee
Helistage
+372 5082599