Kes me oleme ning millega tegeleme?

Puidust Sinule OÜ tegeleb ehituses ette tulevate puidutöödega. Teeme töid nii firmadele kui ka eraisikutele. Meie põhitegevuseks on leiliruumide, puitripplagede, terrasside, puitfassaadide, rõdurestide, -ääriste ning – puitvaheseinte, kuuride, prügimajade ja teiste puidutööde tegemine. Küsida võib ka eraldi sauna komponente nagu pingid, lavad, põrandarestid, puitraamis klaasseinad ja palju muud.

Kui olete otsustanud oma leiliruumi ise valmis ehitada, võite meilt küsida saunamaterjali roovitusest kuni ukseni. Hinnapakkumiseks saatke meile võimaluse korral oma sauna plaan. Selle puudumisel võite saata ka lihtsalt kirjelduse, kus on öeldud sauna mõõdud, milliseid materjale (haab, lepp, termohaab) soovite, millises seinas on uks ja millises lava jne. Kõige täpsema hinna saate, kui lepite aja kokku ja tuleme kohale, mõõdame sauna ja täpsustame detailid kohapeal.

Kogu saunamaterjali tellimisel toome selle Tallinna piires ja lähiümbruses koos nõuannete ja soovitustega tasuta kohale.

Küsida võite ka muid puidust valmistatud esemeid, oleme teinud laste piirdeaedu, reklaamkaste ja tahvleid, müügilette jne.

Suurtematel objektidel paigaldame ka aknalaudu, uksi ning nii põranda- kui ka ukseliiste.

Saunad, leiliruumid, terrassid, fassaadid, panipaigad, rõdud